Tanári fogadóórák, elérhetőségek

Tanári fogadóórák és tanáraink elérhetősége a 2020/2021-es tanévben

Név E-mail cím Nap Mettől Meddig
1. Ágotainé Áy Gabriella agotaine.ay.gabriella@moriczref.hu szerda 14:30 15:30
2. Árvai Gabriella arvai.gabriella@moriczref.hu hétfő 14:05 15:05
3. Barabás Marianna barabas.marianna@moriczref.hu kedd 14:15 15:15
4. Boda Zoltánné boda.zoltanne@moriczref.hu szerda 14:30 15:30
5. Cs. Nagy Zoltán cs.nagy.zoltan@moriczref.hu szerda 14:10 15:10
6. Dávid-Bojti Éva david-bojti.eva@moriczref.hu kedd 15:00 16:00
7. Fekete Istvánné fekete.istvanne@moriczref.hu péntek 14:05 15:05
8. Fekete Tamás András fekete.tamas@moriczref.hu kedd 14:15 15:15
9. Ferenczi László ferenczi.laszlo@moriczref.hu hétfő 14:30 15:30
10. Győri Judit gyori.judit@moriczref.hu szerda 14:15 15:15
11. Hajnal Evelin hajnal.evelin@moriczref.hu kedd 14:05 15:05
12. Heinfarth György heinfarth.gyorgy@moriczref.hu hétfő 14:05 15:05
13. Hírmondóné Tőkés Erzsébet hirmondone.tokes.erzsebet@moriczref.hu kedd 14:30 15:30
14. Holló Gergő hollo.gergo@moriczref.hu kedd 14:15 15:15
15. Horváth Éva horvath.eva@moriczref.hu kedd 14:30 15:30
16. Horváth-Gaudi Miklós horvath.gaudi.miklos@moriczref.hu kedd 14:05 15:05
17. K. Szabó János kszabo.janos@moriczref.hu hétfő 15:00 16:00
18. Kádárné Szabó Anna kadarne.szabo.anna@moriczref.hu csütörtök 14:15 15:15
19. Kemmer Péter kemmer.peter@moriczref.hu hétfő 14:05 15:05
20. Kisné Rácz Hajnalka kisne.racz.hajnalka@moriczref.hu csütörtök 14:45 15:45
21. Kiss Anita kiss.anita@moriczref.hu kedd 14:30 15:30
22. Kohári István (Az Arany János Ált. Iskola Kálvin úti épületében) kohari.istvan@moriczref.hu szerda 14:05 15:05
23. Koncsekné Csáki Mónika (A 11. évfolyam számára péntek 7. óra) koncsekne.csaki.monika@moriczref.hu csütörtök 14:45 15:45
24. Kovács Beáta kovacs.beata@moriczref.hu hétfő 16:00 17:00
25. Kovács Dóra kovacs.dora@moriczref.hu csütörtök 14:30 15:30
26. Liszka Noémi Ildikó liszka.noemi@moriczref.hu kedd 14:15 15:15
27. Lucza Vivien lucza.vivien@moriczref.hu szerda 14:05 15:05
28. Magyar Ágnes magyar.agnes@moriczref.hu csütörtök 14:30 15:30
29. Majláthné Sipos Csilla majlathne.sipos.csilla@moriczref.hu péntek 14:05 15:05
30. Miltényi Katalin (Az Arany János Ált. Iskola Kálvin úti épületében) miltenyi.katalin@moriczref.hu kedd 15:00 16:00
31. Monoki Zsolt monoki.zsolt@moriczref.hu szerda 14:50 15:50
32. Monokiné Serege Piroska serege.piroska@moriczref.hu szerda 15:15 16:15
33. Nagy Adrienn nagy.adrienn@moriczref.hu csütörtök 15:00 16:00
34. Nagy Lajos (Az Arany János Ált. Iskola Kálvin úti épületében) nagy.lajos@moriczref.hu kedd 14:30 15:30
35. Nagyné Szarka Ibolya nagyne.szarka.ibolya@moriczref.hu kedd 14:45 15:45
36. Ozsváth Kata ozsvath.kata@moriczref.hu csütörtök 14:05 15:05
37. Ozsváth Márta ozsvath.marta@moriczref.hu kedd 15:00 16:00
38. Örmény László ormeny.laszlo@moriczref.hu csütörtök 14:15 15:15
39. Pádár Veronika padar.veronika@moriczref.hu szerda 14:15 15:15
40. Pillmann-Süveges Beáta (Az Arany János Ált. Iskola Kálvin úti épületében) pillmanne.suveges.beata@moriczref.hu kedd 14:15 15:15
41. Pintér Zoltán pinter.zoltan@moriczref.hu kedd 16:00 17:00
42. Rácz Szilvia racz.szilvia@moriczref.hu szerda 14:05 15:05
43. Radicsné Áy Emese radicsne.ay.emese@moriczref.hu kedd 14:30 15:30
44. Rehócsin Mária rehocsin.maria@moriczref.hu csütörtök 14:30 15:30
45. Sipos Katalin sipos.katalin@moriczref.hu hétfő 14:05 15:05
46. Subicz Zsuzsanna subicz.zsuzsanna@moriczref.hu csütörtök 14:15 15:15
47. Süveges Ferenc suveges.ferenc@moriczref.hu csütörtök 15:00 16:00
48. Szabó Ágnes szabo.agnes@moriczref.hu kedd 14:30 15:30
49. Szabó Tamás szabo.tamas@moriczref.hu hétfő 14:30 15:30
50. Szénási László szenasi.laszlo@moriczref.hu szerda 15:00 16:00
51. Szilágyi Gábor Miklós szilagyi.gabor.miklos@moriczref.hu
52. Szilágyi Gábor Miklósné szilagyi.gabor.miklosne@moriczref.hu szerda 14:30 15:30
53. Takácsné Győri Erika takacsne.gyori.erika@moriczref.hu szerda 14:30 15:30
54. Terbócs József terbocs.jozsef@moriczref.hu hétfő 15:15 16:15
55. Tóth József toth.jozsef@moriczref.hu kedd 15:00 16:00
56. Tóth Zoltán toth.zoltan@moriczref.hu kedd 14:15 15:15
57. Tóth-Szabó Márta toth.szabo.marta@moriczref.hu szerda 14:45 15:45
58. Tömösközi Péter tomoskozi.peter@moriczref.hu kedd 16:00 17:00
59. Turok Angelika turok.angelika@moriczref.hu csütörtök 14:15 15:15
60. Turok Vladimir turok.vladimir@moriczref.hu csütörtök 14:15 15:15
61. Ungi Tamás ungi.tamas@moriczref.hu kedd 16:00 17:00
62. Várdai Istvánné vardai.istvanne@moriczref.hu csütörtök 14:30 15:30
63. Varga Irén varga.iren@moriczref.hu csütörtök 14:30 15:30
64. Vasas István vasas.istvan@moriczref.hu szerda 13:05 14:05
65. Végh Melinda vegh.melinda@moriczref.hu kedd 15:00 16:00
66. Veres László veres.laszlo@moriczref.hu hétfő 15:00 16:00